Tapkite UAB „Šiaulių vandenys“ elektroninių sąskaitų sistemos vartotoju ir atsisakykite popierinių sąskaitų.

KAIP PRISIJUNGTI NAUJIEMS VARTOTOJAMS?

1 būdas.

  • Pasirinkite Registracija.
  • Suvedus prašomus duomenis, į Jūsų el. paštą bus išsiųsta nuoroda, registracijai užbaigti reikės paspausti ją.
  • Aktyvavus nuorodą, prisijunkite prie paskyros. Svetainės meniu pasirinkite Paskyros valdymas, tada dalyje Priskirti mokėtojai įveskite mokėtojo kodą (Jūsų sąskaitos mokėtojo kodas) ir asmens tapatybei nustatyti - asmens kodą.
  • Atlikus veiksmus, paskyrą uždarykite ir prisijunkite iš naujo. Prisijungę, pateksite į savo elektroninių sąskaitų svetainę. Svetainės meniu pasirinkite Kontaktai ir pažymėkite: Sąskaitą pageidauju gauti elektroniniu paštu.

2 būdas.

  • Prisijungimo vardas: Jūsų sąskaitos mokėtojo kodas.
  • Slaptažodis: dėl laikino slaptažodžio prašome kreiptis el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt. Reikės pateikti Jūsų sąskaitos mokėtojo kodą, vardą, pavardę ir adresą. Identifikavus Jūsų duomenis, laikinas slaptažodis bus išsiųstas į Jūsų el. paštą. 

Prisijungę prie paskyros, svetainės meniu pasirinkite Kontaktai ir pažymėkite: Sąskaitą  pageidauju gauti elektroniniu paštu.

Jei jungiantis kilo klausimų, prašome kreiptis  į UAB „Šiaulių vandenys“ Klientų aptarnavimo tarnybą tel. (8 41) 592 262.

Šioje ELEKTRONINIŲ SĄSKAITŲ SISTEMOJE galėsite matyti sąskaitų archyvą nuo 2009 m., taip pat informaciją apie atliktus mokėjimus ir mokėtinas sumas, delspinigius. Galima pasitikrinti ir deklaruoti šalto vandens skaitiklių rodmenis, matyti suvartojamo vandens statistiką. Esant poreikiui, elektroniniu būdu galėsite užsisakyti UAB „Šiaulių vandenys“ papildomai teikiamas paslaugas.

Sistema patogi dar ir tuo, kad čia galima suformuoti kelis mokėtojus skirtingais adresais (pvz. jei esate kelių butų savininkas). Tai padaryti galite svetainės meniu pasirinkę Paskyros valdymas ir suvedus kito mokėtojo duomenis.

 

Pagarbiai

UAB „Šiaulių vandenys“